odblaskowi ambasadorzy

Na pierwszy mecz zaprowadził go tata z dziadkiem. Choć w Realu Madryt jeszcze nie gra, drużyna ta jest jego ulubioną. Oczywiście poza klubem, w którym występuje na pozycji napastnika. Dawid Wolny, zawodnik Odry Opole.

1. Jesteś widoczny na boiskuCo robiszaby być widocznym na drodzeNosisz odblaski?

Oczywiście za każdym razem gdy idę na rower, biegać, czy nawet zwykły spacer mam na ręce odblask. To zarówno moje bezpieczeństwo jak i lepsza widoczność dla pojazdów, które mnie mijają.

2. Dlaczego Twoim zdaniem tak wiele młodych osób broni się przed noszeniem odblasków?

Szczerze mówiąc nie wiem dokładnie czym to jest spowodowane, ale mam nadzieję że to się zmieni i wszyscy nie tylko młodzi będą nosić je chętniej.

3. Gdybyś mógł stworzyć swój własny odblaskowy gadżet, co by to było?

Ciekawe pytanie, ale nie zastanawiałem się nad tym w sumie… Może kiedyś nad tym pomyśle głębiej to wtedy odpowiem, albo już ten sprzęt wejdzie na rynek haha.

4. Byłeś kiedyś, jako kierowca bądź pasażer, świadkiem sytuacji zagrożenia zdrowia lub życia, wynikającej ze słabej widoczności nadrodze?

Całe szczęście nie zdążyło mi się, ale nie raz słyszę o takich sytuacjach. Trzeba doprowadzić, aby było ich coraz mniej!

5. Uważasz, że elementy odblaskowe mogą mieć wpływ na bezpieczeństwo pieszych bądź rowerzystów?

Ależ oczywiście wtedy kierowca, który jedzie widzi zdecydowanie lepiej, że jednak jest jakaś osoba, która jedzie bądź idzie obok jezdni... Jest dużo mniejsze prawdopodobieństwo, że coś się stanie

amb odraopole

Video

Ostatnie w galerii

odblaskowi-swadzim-komorniki (9)
odblaskowi-swadzim-komorniki (7)
odblaskowi-swadzim-komorniki (4)
odblaskowi-swadzim-komorniki (5)
odblaskowi-swadzim-komorniki (6)
odblaskowi-swadzim-komorniki (2)
odblaskowi-swadzim-komorniki (3)
odblaskowi-swadzim-komorniki (1)
Dalsze przeglądanie strony, oznacza akceptację użycia ciasteczek ("cookies").