odblaskowi ambasadorzy

Już w najbliższą sobotę, 2 września, startujemy z kampanią Odblaskowi.pl w Centrach Handlowych Auchan. Pierwszy event odbędzie się w Gliwicach.

Warsztaty plastyczne, warsztaty edukacyjne, puzzle XXL, gra planszowa XXL oraz spotkanie z Sową – to wszystko w ramach tegorocznej, ósmej już edycji kampanii Odblaskowi.pl. Każdy kto odwiedzi nasze stoisko otrzyma darmowe opaski odblaskowe.

W tym roku bohaterem akcji jest Sowa Odblaskowa. Co godzinę dzieci znajdujące się na stoisku będą mogły zrobić sobie zdjęcie z maskotką. Wśród atrakcji, przygotowaliśmy również grę planszową XXL, w której pionkami są dzieci. Poprzez zabawę najmłodsi poznają zasady bezpiecznego poruszania się po drodze, szczególnie w okresie jesienno-zimowym, gdy zmrok zapada szybciej, a widoczność jest coraz słabsza. W takich momentach niechronieni uczestnicy ruchu drogowego szczególnie muszą pamiętać o noszeniu elementów odblaskowych. Za przejście gry – dziecko otrzyma odznakę-naklejkę SOWA MĄDRA GŁOWA. Na stoisku dostępne będą również puzzle XXL, za ułożenie których również jest nagroda – odznaka-naklejka SÓWKA ŁAMIGŁÓWKA. Głównym zadaniem będzie stworzenie własnej Sowy. Oczywiście, w zajęciach plastycznych dzieciom będą pomagały hostessy. Dla najmłodszych przygotowaliśmy kolorowanki. Za udział w warsztatach plastycznych dziecko otrzyma odznakę-naklejkę SOWA KOLOROWA.

Głównym cele akcji jest wyrobienie w dzieciach nawyku noszenia elementów odblaskowych, które znacząco przyczyniają się do widoczności na drodze i wpływają na poziom bezpieczeństwa niechronionych uczestników ruchu drogowego.

Akcja trwa w godzinach 11:00-17:00 w CH Auchan Gliwice (ul. Rybnicka 207).

Video

Ostatnie w galerii

odblaskowi-swadzim-komorniki (9)
odblaskowi-swadzim-komorniki (7)
odblaskowi-swadzim-komorniki (4)
odblaskowi-swadzim-komorniki (5)
odblaskowi-swadzim-komorniki (6)
odblaskowi-swadzim-komorniki (2)
odblaskowi-swadzim-komorniki (3)
odblaskowi-swadzim-komorniki (1)
Dalsze przeglądanie strony, oznacza akceptację użycia ciasteczek ("cookies").