Ten serwis używa plików cookies i podobnych technologii. Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

.

Zrozumiałem

odblaskowi ambasadorzy

Już w najbliższą sobotę, 2 września, startujemy z kampanią Odblaskowi.pl w Centrach Handlowych Auchan. Pierwszy event odbędzie się w Gliwicach.

Warsztaty plastyczne, warsztaty edukacyjne, puzzle XXL, gra planszowa XXL oraz spotkanie z Sową – to wszystko w ramach tegorocznej, ósmej już edycji kampanii Odblaskowi.pl. Każdy kto odwiedzi nasze stoisko otrzyma darmowe opaski odblaskowe.

W tym roku bohaterem akcji jest Sowa Odblaskowa. Co godzinę dzieci znajdujące się na stoisku będą mogły zrobić sobie zdjęcie z maskotką. Wśród atrakcji, przygotowaliśmy również grę planszową XXL, w której pionkami są dzieci. Poprzez zabawę najmłodsi poznają zasady bezpiecznego poruszania się po drodze, szczególnie w okresie jesienno-zimowym, gdy zmrok zapada szybciej, a widoczność jest coraz słabsza. W takich momentach niechronieni uczestnicy ruchu drogowego szczególnie muszą pamiętać o noszeniu elementów odblaskowych. Za przejście gry – dziecko otrzyma odznakę-naklejkę SOWA MĄDRA GŁOWA. Na stoisku dostępne będą również puzzle XXL, za ułożenie których również jest nagroda – odznaka-naklejka SÓWKA ŁAMIGŁÓWKA. Głównym zadaniem będzie stworzenie własnej Sowy. Oczywiście, w zajęciach plastycznych dzieciom będą pomagały hostessy. Dla najmłodszych przygotowaliśmy kolorowanki. Za udział w warsztatach plastycznych dziecko otrzyma odznakę-naklejkę SOWA KOLOROWA.

Głównym cele akcji jest wyrobienie w dzieciach nawyku noszenia elementów odblaskowych, które znacząco przyczyniają się do widoczności na drodze i wpływają na poziom bezpieczeństwa niechronionych uczestników ruchu drogowego.

Akcja trwa w godzinach 11:00-17:00 w CH Auchan Gliwice (ul. Rybnicka 207).

Video

Ostatnie w galerii

Warszawa (1)
Warszawa (2)
Warszawa (3)
Warszawa (4)
Warszawa (5)
Warszawa (6)
Warszawa (7)
Warszawa (8)
Warszawa (9)
Warszawa (10)
Warszawa (11)
Warszawa (12)
Warszawa (13)
Warszawa (14)
Warszawa (15)