odblaskowi ambasadorzy

W ubiegłą sobotę w CH Auchan Gliwice odbył się pierwszy event tegorocznej edycji kampanii Odblaskowi.pl. Rozdaliśmy setki opasek odblaskowych oraz breloków. Nasze stoisko chętnie odwiedzane było przez całe rodziny.

„Siła bezpieczeństwa” pod takim hasłem upłynął sobotni event w Gliwicach. Klienci Centrum Handlowego Auchan licznie odwiedzali nasze stoisko odbierając darmowe opaski odblaskowe. Najmłodsi Prawdziwą furorę robiła maskotka kampanii Odblaskowa Sowa, która co godzinę odwiedzała stoisko, chętnie pozując do zdjęć.

Klienci Centrum Handlowego Auchan licznie odwiedzali nasze stoisko odbierając darmowe opaski odblaskowe. Najmłodsi chętnie zostawali na dłużej biorąc udział w warsztatach plastycznych i edukacyjnych. Dużym zainteresowaniem cieszyły się puzzle XXL, a sporo zabawy dostarczała edukacyjna gra planszowa, w której same dzieci były pionkami. Za udział w zajęciach odbywających się na stoisku uczestnicy otrzymywali naklejki-odznaki. SOWA KOLOROWA to nagroda za wzięcie udziału w warsztatach plastycznych, za przejście gry edukacyjnej SOWA MĄDRA GŁOWA, natomiast za ułożenie puzzli SÓWKA ŁAMIGŁÓWKA.

Prawdziwą furorę robiła maskotka akcji Odblaskowa Sowa, która co godzinę odwiedzała stoisko, chętnie pozując do zdjęć.

Podczas eventu rozdaliśmy setki opasek odblaskowych i ulotek informacyjnych.

Kolejny event już w najbliższy weekend we Wrocławiu i w Częstochowie.

Video

Ostatnie w galerii

odblaskowi-swadzim-komorniki (9)
odblaskowi-swadzim-komorniki (7)
odblaskowi-swadzim-komorniki (4)
odblaskowi-swadzim-komorniki (5)
odblaskowi-swadzim-komorniki (6)
odblaskowi-swadzim-komorniki (2)
odblaskowi-swadzim-komorniki (3)
odblaskowi-swadzim-komorniki (1)
Dalsze przeglądanie strony, oznacza akceptację użycia ciasteczek ("cookies").