odblaskowi ambasadorzy

W ubiegły weekend Odblaskowy Patrol odwiedził Płock i Piaseczno, rozdając setki odblasków klientom Centrów Handlowych Auchan.

Warsztaty plastyczne, warsztaty edukacyjne, puzzle XXL oraz gra planszowa XXL– to wszystko w ramach tegorocznej, ósmej już edycji kampanii Odblaskowi.pl czekało na klientów CH Auchan w Płocku i Piasecznie. Każdy kto odwiedził nasze stoisko otrzymał darmowe opaski odblaskowe.

Poprzez zabawę najmłodsi poznali zasady bezpiecznego poruszania się po drodze, szczególnie w okresie jesienno-zimowym, gdy zmrok zapada szybciej, a widoczność jest coraz słabsza. W takich momentach niechronieni uczestnicy ruchu drogowego szczególnie muszą pamiętać o noszeniu elementów odblaskowych. Za przejście gry – dziecko otrzymywało odznakę-naklejkę SOWA MĄDRA GŁOWA. Na stoisku dostępne były również puzzle XXL, za ułożenie których była nagroda – odznaka-naklejka SÓWKA ŁAMIGŁÓWKA. Głównym zadaniem było stworzenie własnej Sowy. Oczywiście, w zajęciach plastycznych dzieciom pomagały hostessy. Dla najmłodszych przygotowaliśmy kolorowanki. Za udział w warsztatach plastycznych dziecko otrzymywało odznakę-naklejkę SOWA KOLOROWA.

Głównym cele akcji było wyrobienie w dzieciach nawyku noszenia elementów odblaskowych, które znacząco przyczyniały się do widoczności na drodze i wpływały na poziom bezpieczeństwa niechronionych uczestników ruchu drogowego.

Video

Ostatnie w galerii

odblaskowi-swadzim-komorniki (9)
odblaskowi-swadzim-komorniki (7)
odblaskowi-swadzim-komorniki (4)
odblaskowi-swadzim-komorniki (5)
odblaskowi-swadzim-komorniki (6)
odblaskowi-swadzim-komorniki (2)
odblaskowi-swadzim-komorniki (3)
odblaskowi-swadzim-komorniki (1)
Dalsze przeglądanie strony, oznacza akceptację użycia ciasteczek ("cookies").