Ten serwis używa plików cookies i podobnych technologii. Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

.

Zrozumiałem

odblaskowi ambasadorzy

W ubiegły weekend Odblaskowy Patrol odwiedził Płock i Piaseczno, rozdając setki odblasków klientom Centrów Handlowych Auchan.

Warsztaty plastyczne, warsztaty edukacyjne, puzzle XXL oraz gra planszowa XXL– to wszystko w ramach tegorocznej, ósmej już edycji kampanii Odblaskowi.pl czekało na klientów CH Auchan w Płocku i Piasecznie. Każdy kto odwiedził nasze stoisko otrzymał darmowe opaski odblaskowe.

Poprzez zabawę najmłodsi poznali zasady bezpiecznego poruszania się po drodze, szczególnie w okresie jesienno-zimowym, gdy zmrok zapada szybciej, a widoczność jest coraz słabsza. W takich momentach niechronieni uczestnicy ruchu drogowego szczególnie muszą pamiętać o noszeniu elementów odblaskowych. Za przejście gry – dziecko otrzymywało odznakę-naklejkę SOWA MĄDRA GŁOWA. Na stoisku dostępne były również puzzle XXL, za ułożenie których była nagroda – odznaka-naklejka SÓWKA ŁAMIGŁÓWKA. Głównym zadaniem było stworzenie własnej Sowy. Oczywiście, w zajęciach plastycznych dzieciom pomagały hostessy. Dla najmłodszych przygotowaliśmy kolorowanki. Za udział w warsztatach plastycznych dziecko otrzymywało odznakę-naklejkę SOWA KOLOROWA.

Głównym cele akcji było wyrobienie w dzieciach nawyku noszenia elementów odblaskowych, które znacząco przyczyniały się do widoczności na drodze i wpływały na poziom bezpieczeństwa niechronionych uczestników ruchu drogowego.

Video

Ostatnie w galerii

Warszawa (1)
Warszawa (2)
Warszawa (3)
Warszawa (4)
Warszawa (5)
Warszawa (6)
Warszawa (7)
Warszawa (8)
Warszawa (9)
Warszawa (10)
Warszawa (11)
Warszawa (12)
Warszawa (13)
Warszawa (14)
Warszawa (15)