Ten serwis używa plików cookies i podobnych technologii. Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

.

Zrozumiałem

odblaskowi ambasadorzy

W ubiegły weekend Odblaskowy Patrol odwiedził Płock i Piaseczno, rozdając setki odblasków klientom Centrów Handlowych Auchan.

Warsztaty plastyczne, warsztaty edukacyjne, puzzle XXL oraz gra planszowa XXL– to wszystko w ramach tegorocznej, ósmej już edycji kampanii Odblaskowi.pl czekało na klientów CH Auchan w Płocku i Piasecznie. Każdy kto odwiedził nasze stoisko otrzymał darmowe opaski odblaskowe.

Poprzez zabawę najmłodsi poznali zasady bezpiecznego poruszania się po drodze, szczególnie w okresie jesienno-zimowym, gdy zmrok zapada szybciej, a widoczność jest coraz słabsza. W takich momentach niechronieni uczestnicy ruchu drogowego szczególnie muszą pamiętać o noszeniu elementów odblaskowych. Za przejście gry – dziecko otrzymywało odznakę-naklejkę SOWA MĄDRA GŁOWA. Na stoisku dostępne były również puzzle XXL, za ułożenie których była nagroda – odznaka-naklejka SÓWKA ŁAMIGŁÓWKA. Głównym zadaniem było stworzenie własnej Sowy. Oczywiście, w zajęciach plastycznych dzieciom pomagały hostessy. Dla najmłodszych przygotowaliśmy kolorowanki. Za udział w warsztatach plastycznych dziecko otrzymywało odznakę-naklejkę SOWA KOLOROWA.

Głównym cele akcji było wyrobienie w dzieciach nawyku noszenia elementów odblaskowych, które znacząco przyczyniały się do widoczności na drodze i wpływały na poziom bezpieczeństwa niechronionych uczestników ruchu drogowego.

Video

Ostatnie w galerii

warszawa_inter_cars (22)
warszawa_inter_cars (21)
warszawa_inter_cars (1)
warszawa_inter_cars (2)
warszawa_inter_cars (3)
warszawa_inter_cars (4)
warszawa_inter_cars (5)
warszawa_inter_cars (6)
warszawa_inter_cars (7)
warszawa_inter_cars (8)
warszawa_inter_cars (9)
warszawa_inter_cars (10)
warszawa_inter_cars (11)
warszawa_inter_cars (12)
warszawa_inter_cars (13)