Ten serwis używa plików cookies i podobnych technologii. Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

.

Zrozumiałem

odblaskowi ambasadorzy

ch auchan

Centra Handlowe Auchan spełniają potrzeby całej rodziny. 21 galerii handlowych w całej Polsce, to ponad 1000 lokali o łącznej powierzchni najmu blisko 150 tys. m2. W CH Auchan znajdują się butiki odzieżowe, obuwnicze, a także z wyposażeniem i aranżacją wnętrz. Całości oferty dopełniają punkty usługowe oraz restauracje i kawiarnie, a także place zabaw dla dzieci. Największe z galerii - liczące ponad 80 lokali - to Port Rumia CH Auchan w Rumi oraz Park Handlowy Auchan Bielany we Wrocławiu. Ofertę sklepów wzmacnia hipermarket i stacje benzynowe Auchan. W parkach handlowych Auchan znajdują się również Leroy Merlin, Decathlon, Norauto, Meble Agata, Imo car wash, McDonalds. Galerie Auchan czynne 7 dni w tygodniu są wygodne i przyjazne dla klienta. Często stanowią centrum lokalnego życia i angażują się w sprawy ważne dla okolicznych mieszkańców.
Komercjalizatorem i zarządcą galerii oraz parków handlowych Auchan jest Immochan. To dział nieruchomości Auchan Polska sp. z o.o. działający również jako deweloper i inwestor. Immochan jest częścią międzynarodowej Grupy Auchan i prowadzi działalność w 12 krajach.

carefleet logo

Carefleet S.A.

Spółka Carefleet S.A. jest częścią Grupy Crédit Agricole, działa na polskim rynku od 2004 roku. Zajmuje jedno z czołowych miejsc w branży wynajmu długoterminowego pojazdów. Klienci firmy to przedsiębiorstwa reprezentujące zarówno sektor małych i średnich przedsiębiorstw jak i korporacje oraz jednostki administracji publicznej.
Bezpieczeństwo biznesu, nowoczesne formy finansowania pojazdów i kompleksowe rozwiązania dostosowane do indywidualnych potrzeb Klientów to specjalność firmy CFM. Kooperacja z wyselekcjonowanymi serwisami naprawczymi w całej Polsce sprawia, że codzienna obsługa floty we współpracy z Carefleet jest zawsze na najwyższym poziomie. Firma współpracuje ze wszystkimi obecnymi na polskim rynku producentami samochodów. Dzięki temu Carefleet może zaoferować model samochodu spełniający wymagania każdego Klienta.
W ramach partnerskiej współpracy specjaliści z Carefleet wspierają Klientów w codziennej działalności, aby ich flota stała się efektywnym, spójnym i dobrze kontrolowanym narzędziem. Carefleet jest Partnerem Platynowym kampanii Odblaskowi.pl.

perfect service  qservice  quality  qs truck  qs moto  

Koncepcja sieci serwisowych Q-Service i Perfect Service to rozwiązanie dla niezależnych warsztatów samochodowych, powstałe w spółce Inter Cars S.A. Dzięki zrzeszeniu w grupie, łatwiej jest odpowiadać na rosnące wymagania rynku, stawiane przed branżą samochodową. Sieci sprzyjają uzyskaniu przewagi marketingowej i organizacyjnej przy zachowaniu własnej tożsamości firmy oraz renomy właściciela. Udział w przedsięwzięciu to inwestycja w wizerunek - dzięki gotowym narzędziom marketingowym, a także inwestycja w rozwój - dzięki programom jego finansowania.

W sieci Q-Service właściciele warsztatów mogą korzystać z potencjału rozpoznawalnej marki o ugruntowanej pozycji na rynku, doradztwa technicznego fachowców, szkoleń i innych form rozwoju osobistego oraz reklamy o zasięgu ogólnopolskim. Zapraszamy do współpracy.

Video

Ostatnie w galerii

Warszawa (1)
Warszawa (2)
Warszawa (3)
Warszawa (4)
Warszawa (5)
Warszawa (6)
Warszawa (7)
Warszawa (8)
Warszawa (9)
Warszawa (10)
Warszawa (11)
Warszawa (12)
Warszawa (13)
Warszawa (14)
Warszawa (15)